Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Aby zachować zdrowie i urodę, warto postawić na zróżnicowaną, urozmaiconą, bogatą w składniki odżywcze dietę.
Niestety, genetyczne modyfikacje żywności, używanie pestycydów, hormonów i sztucznych dodatków sprawiają, że dostępne na rynku produkty spożywcze zawierają coraz mniej cennych witamin i minerałów.
Chcesz cieszyć się świetnym samopoczuciem i doskonałą formą? Chcesz zapewnić swojemu organizmowi wszystko, co najlepsze?
Sięgnij po suplementy naturalne.

Suplementy naturalne - recepta na świetne samopoczucie i doskonałą formę

Dostępne w naszym sklepie suplementy naturalne to recepta na zachowanie doskonalej sprawności i znakomitego samopoczucia. Bogate w witaminy, minerały, błonnik, przeciwutleniacze, nienasycone kwasy tłuszczowe zapewniają optymalne funkcjonowanie organizmu, niwelują niedobory składników odżywczych oraz skutecznie im zapobiegają.
Bez zbędnego obciążania organizmu chemicznymi dodatkami, niepotrzebnymi barwnikami czy pestycydami. Nie ulega bowiem wątpliwości, że wszystkie one kumulują się w naszym organizmie, powodując niekorzystne dla zdrowia i samopoczucia konsekwencje.

Czym są bio suplementy?

Zgodnie z prawem unijnym, mianem suplementu bio możemy określić taki, który w conajmniej 95 proc. został wyprodukowany metodami ekologicznymi.
Roślinne składniki suplementów bio nie są nawożone są azotem, który w tradycyjnej uprawie wspomaga ich wzrost. Kumulując się w liściach, azot tworzy azotyny. A te posiadają wyjątkowo negatywny wpływ na ludzki organizm.
Wiele bio suplementów to produkty wolne od laktozy, glutenu oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Z powodzeniem mogą stosować je więc weganie, wegetarianie oraz osoby z alergiami pokarmowymi.

Dlaczego suplementacja naturalna?

Do produkcji oferowanych przez nas bio suplementów użyto jedynie czystych biologicznie składników. Nawozy i opryski ograniczono do niezbędnego minimum lub całkowicie wyeliminowano. Dzięki temu suplementy naturalne są pozbawione szkodliwych dla zdrowia dodatków.
Wybierając producentów oferowanych przez nas suplementów, stawiamy jedynie na te gospodarstwa rolnicze, którzy spełniają szereg postawionych przez nas wymagań. Jednym z najważniejszych jest posiadanie certyfikatu o niestosowaniu GMO w procesie produkcyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl